نوار نقاله شرکت شاهین نقاله:

کانوایر هوایی مونوریل طراحی و ساخت شاهین نقاله به صورت تولید انبوه به شرح ذیل تولید می‌شود:

کانوایر قسمت کلیدی یک خط رنگ می‌باشد تولید کانوایر بدون تخصص، بدون دانش و تجربه مشکلات فراوان به وجود می‌آورد. اما این واحد با تجربه 22 سال خدمت در زمینه کانوایر هوایی مونوریل تولید و ساخت چندین خط رنگ بزرگ مشکلات و آزمون خطای این صنعت را پشت سر گذاشته است.

نوارنقاله‌های شرکت شاهین نقاله به شرح ذیل تولید می‌شود.

  1. کانوایر هوایی مونوریل در 3 تیپ 32 و 35 و 47
  2. کانوایر هوایی فورج در 3 تیپ 3، 4، و 6 اینچ تولید می‌گردد.
  3. نوار نقاله زمینی اسلت کانوایر ویلت کانوایر و غیره
  4. نوارنقاله بلت کانوایر = نوار نقاله cm10 یا cm20 پلی آمید با عرض مختلف

در یک خط رنگ اتوماتیک جهت انتقال قطعه در کل خط رنگ نیاز به کانوایر می‌باشد که معمول‌ترین و رایج‌ترین کانوایر مونوریل چهار جهته می‌باشد.

که با یک درایو با سرعت متغیر قابل تنظیم می‌باشد.

کانوایرهای مونوریل شرکت شاهین نقاله

طراحی و ساخت خود شاهین نقاله از بهترین و کم‌هزینه‌ترین کانوایر روز کشور ایران می‌باشد که در کمترین شعاع قابل چرخش می‌باشد و قابلیت حرکت در دو دور اصلی و بالعکس را دارد.

کانوایر هوایی مونوریل Monorail با زنجیر چهار جهته Four Sided Chain

نوار نقاله

در صنعت رنگ، نوار نقاله یکی از ابزارهای حمل و نقل مهم است که در فرآیندهای تولید و رنگ‌آمیزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نوار نقاله یک بستر حمل و نقل پویا برای انتقال مواد و محصولات رنگ‌آمیزی شده از یک محل به محل دیگر است. در زیر تعدادی از کاربردهای نوار نقاله در صنعت رنگ را بررسی می‌کنیم:

1. جابجایی محصولات: نوار نقاله در ابتدا و انتهای خطوط تولید و رنگ‌آمیزی برای جابجایی محصولات و قطعات بکار می‌رود. مواد و قطعات رنگ‌آمیزی شده به طور خودکار روی نوار نقاله قرار می‌گیرند و به سمت محل‌های بسته‌بندی، تفکیک یا عملیات بعدی در خط تولید منتقل می‌شوند.

2. تسریع فرآیندها: با استفاده از نوار نقاله، می‌توان فرآیندهای رنگ‌آمیزی را تسریع کرد. محصولات به صورت پیوسته روی نوار نقاله حرکت می‌کنند و زمان توقف و منتظرماندن بین مراحل را کاهش می‌دهند.

3. کنترل کیفیت: با استفاده از نوار نقاله، می‌توان فرآیندهای کنترل کیفیت را بهبود داد. محصولات روی نوار نقاله به طور مداوم حرکت می‌کنند و قابلیت بررسی و بررسی بصری را بهبود می‌بخشند.

4. اتوماسیون و بهره‌وری: استفاده از نوار نقاله در صنعت رنگ به اتوماسیون و بهره‌وری بیشتر کمک می‌کند. با جابجایی خودکار محصولات روی نوار نقاله، نیاز به دستیابی و جابجایی دستی کاهش یافت

ه و تولید بیشتری در یک بازه زمانی کوتاه امکان‌پذیر می‌شود.

5. حفاظت از محصولات: با استفاده از نوار نقاله، می‌توان از ضربه و خطرات محتمل در جابجایی دستی محصولات جلوگیری کرد. محصولات به طور مداوم و به صورت یکپارچه روی نوار نقاله حرکت می‌کنند، که میزان آسیب و خرابی را کاهش می‌دهد.

به طور خلاصه، نوار نقاله در صنعت رنگ برای حمل و نقل محصولات رنگ‌آمیزی شده، تسریع فرآیندها، کنترل کیفیت، بهره‌وری بیشتر و حفاظت از محصولات استفاده می‌شود. این سیستم حمل و نقل پویا به کارخانه‌ها کمک می‌کند تا فرآیندهای تولید و رنگ‌آمیزی را بهبود بخشند و کیفیت و کارایی را افزایش دهند.

فورد ساید چین

شکل و ظاهری زیبا دارد. چرخش در خطوط U و W شکل قابلیت چرخش چهار جهته زنجیر و مارپیچی، در کوره‌های کم‌عرض به راحتی انجام می‌شود.

قابلیت نصب روغن زن اتوماتیک روی خط

قابلیت اجرای طبقاتی یا افت و خیز بر روی خط امکان‌پذیر است

از همه مهم‌تر قطعات فراوان تعمیر و نگهداری آسان و کم‌هزینه

در دسترس بودن تمامی قطعات مونوریل از مزایای این مونوریل می‌باشد.

کانوایر از نوع IBEAM با زنجیر فورج

سازگار با محیط آلوده و پرگرد و غبار

قابل اجرا برای قطعات فوق سنگین

دارای بلبرینگ‌های حرارتی و ضد سایش داشتن گریس خور

قابلیت حمل قطعات از 100 الی 1000 کیلو در هنگرها

امروزه استفاده از کانوایر در اغلب صنایع مختلف بسیار بصرفه می‌باشد.

در بسیاری از خطوط تولید در معادن، در کشاورزی و در مکان‌های پرخطر و طاقت‌فرسا و حتی در داروخانه هم به جای نیروی انسانی کانوایرها و رباط‌ها کار می‌کند.

شرکت شاهین نقاله بنا به نیاز مبرم کشور به چنین وسیله کانوایر هوایی مونوریل را احساس کرده و اقدام به تولید کانوایرهای مونوریل را فراهم ساخته

امیدواریم صاحبان صنایع و صنعتگران و همکاران از این تولید استقبال و پشتیبانی نمایند تا بار دیگر نیازمندان به این صنعت کلیدی مجبور نباشند از دیگر کشورها به قیمت خیلی گزاف وارد کنند.

 استقبال شما صاحبان مشاغل از تولید و خدمات ارائه شده ما را از این پس بیشتر به کارمان دلگرم می‌کند.

کاربرد و مشخصات کانوایرهای شاهین نقاله:

تیپ 47 برای بارهای سنگین، 35 برای بارهای متوسط، 32 برای بارهای سبک

نوع درایو کاترپیلاری گیربکس مرکب

زنجیر شامل لینک، چهارپهلو و پین‌ها از فولاد مخصوص

بلبرینگ حرارتی یا بلبرینگ استاندارد

ریل از ورق 5/2 mm بسیار مقاوم

کانوایر دارای دستگاه روغن زن اتوماتیک

تابلو برق با دستگاه اینورتر کنترل حرکت سرعت

سیستم تنش پیچ مهره‌ای

دارای دریچه تعویض زنجیر

اسکرول به بالا